Blocks with contacting-related icons

Yhteystiedot

Kysy lisää koulutuksesta

Koulutushankkeen sähköpostiosoite, jonka avulla tavoitat kaikki asiantuntijat: emc@uef.fi

Asiantuntijoiden yhteystiedot

Itä-Suomen yliopisto

Roman Bednarik, Apulaisprofessori
Päätutkija
Tietojenkäsittelytieteen laitos, Joensuun kampus
(Tiedepuisto, Länsikatu 15)
PL 111, 80101 Joensuu
roman.bednarik@uef.fi

Paavo Vartiainen, FT
Hankesuunnittelija
Sovelletun fysiikan laitos, Kuopion kampus
(Snellmania, Yliopistonranta 1 E)
PL 1627, 70211 Kuopio
paavo.vartiainen@uef.fi

Janne Tyni, FM
Hankesuunnittelija, opinto-ohjaaja
Tietojenkäsittelytieteen laitos, Joensuun kampus
(Tiedepuisto, Länsikatu 15)
PL 111, 80101 Joensuu
janne.tyni@uef.fi

Mari Reponen, LuK
Hankesuunnittelija
Itä-Suomen yliopisto
Tietojenkäsittelytieteen laitos, Kuopion kampus
(KPY Novapolis, Microkatu 1)
PL 1627, 70211 Kuopio
mari.reponen@uef.fi

Savonia-ammattikorkeakoulu

Jukka-Pekka Skön, TkT
Tutkimuspäällikkö
Savonia-ammattikorkeakoulu
(KPY Novapolis, Microkatu 1)
PL 6, 70201 Kuopio
jukka-pekka.skon@savonia.fi

Jaana Konttinen, Insinööri (AMK), Tradenomi
Tutkimusasiantuntija
Savonia-ammattikorkeakoulu
(KPY Novapolis, Microkatu 1)
PL 6, 70201 Kuopio
jaana.konttinen@savonia.fi

Paola Kontro, sosiaalit. maist.
Hankesuunnittelija, opinto-ohjaaja
Savonia-ammattikorkeakoulu
(KPY Novapolis, Microkatu 1)
PL 1627, 70211 Kuopio
paola.kontro@savonia.fi

Markku Kellomäki, FT
Lehtori (IoT)
Savonia-ammattikorkeakoulu
(KPY Novapolis, Microkatu 1)
PL 6, 70201 Kuopio
markku.kellomaki@savonia.fi

Titta Järvenpää, KTM
Opettaja
Savonia-ammattikorkeakoulu
(KPY Novapolis, Microkatu 1)
PL 6, 70201 Kuopio
titta.jarvenpaa@savonia.fi

Järjestäjä- ja rahoittajaorganisaatioiden logot: UEF, Savonia ja Euroopan Unioni